MÖBLER / Byråar, sekretärer / Hallbyrå 15307544
nr 1530 7544
Hallbyrå
mahogny. Bredd: 73 cm. Djup: 32 cm, höjd: 54 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 mars 2023
kl 20:21:00
100 kr